کد خبر: 4288 پنجشنبه ۲۱ دي ۱۳۹۶- ساعت ۲۳:۵۹

جاده مزایجان از نان شب برای مردم این بخش واجب تر است

به گزارش حرف رسا، محسن پورزارعی فرماندار شهرستان بوانات در پی تاخیر در تکمیل محور سروستان - مزایجان از مدیر کل راه و شهرسازی فارس دعوت کرد تا ضمن بازدید از راههای شهرستان بوانات و بررسی مشکلات راهها، جهت تسریع در تکمیل این محور مشکلات پیش رو را بررسی و راهکارهای لازم را ارایه دهند.

فرماندار بوانات در حاشیه بازدید از محور سروستان - مزایجان بر تکمیل و حل مشکلات این محور تاکید کرد و گفت: تکمیل این جاده از نان شب مردمان بخش مزایجان واجب تر است تا جایی که من فرماندار نمی توانم در جلسات این بخش و در کنار این مردمان زحمتکش بنشینم.

وی افزود: من و مجموعه همکاران شهرستان با تمام توان در خدمت مردم و خصوصا برای حل مشکلات این محور همه پای کار هستیم و هر کجا که موانعی سر راه بود مانند بازگشایی، تعریض، جابجایی شبکه برف و ... ما در کنار پیمانکار هستیم به شرطی که پیمانکار نیز به وعده خود عمل کند تا کار با سعت بیشتری ادامه یابد و تکمیل شود.

پورزارعی در ادامه گفت: چنانچه پیمانکار در موعد مقرر کار را به اتمام برساند و تحویل دهد ما نیز در هزینه ها و اعتبارات کمک خواهیم کرد و اگر راضی بودیم طرح های دیگر راهسازی در شهرستان را نیز به همین پیمانکار خواهیم سپرد.

محور 9 کیلومتری سروستان - مزایجان راه اصلی این بخش و راه ارتباطی بخش مزایجان با مرکز شهرستان و استان می باشد که پس از گذشت 5 سال 6 کیلومتر آن تکمیل شده و 3 کیلومتر دیگر آن باقی مانده است و با وجود فصل سرما و کار علمک گاز در مسیر قبلی روستاهای بخصوص آباده، مرشدی، عاصمی و شهرک مهدیه عبور و مرور در این مسیرها به سختی انجام می گیرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بوانات می باشد