کد خبر: 4487 يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶- ساعت ۲۳:۳۶

افتتاح 2 طرح در زمینه نیروی برق بوانات در دهه فجر با حضور معاون استاندار + تصاویر

به گزارش حرف رسا، با حضور مهندس فروزانی معاون گردشگری استاندار فارس، مهندس نصیری معاون بهره برداری برق فارس، دکتر رحیم زارع نماینده مردم بوانات در مجلس شورای اسلامی، محسن پورزارعی فرماندار، حجت الاسلام زارع امام جمعه شهرستان و جمعی از مسولان ادارات شهرستان بوانات و بمناسبت دهه مبارک فجر 2 طرح در زمینه برق رسانی شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

محسن پورزارعی فرماندار بوانات در مراسم افتتاح این طرح ضمن تبریک دهه مبارک فجر انقلاب، خدمت صادقانه را وظیفه ذاتی مسولان برشمرد و اظهار داشت: خدا را شاکریم که با همت مسولان قبل و مسولان حاضر در شهرستان و استان توانستیم 26 طرح در زمینه های مختلف با هزینه ای بالغ بر 280 میلیارد ریال در شهرستان افتتاح کنیم که مبارک مردم شریف بوانات باشد.

 

فرماندار بوانات افزود: امروز با تمام مشکلاتی که هست باید با همدلی و اتحاد مشکلات را با هم برطرف و به نفع مردم برسانیم و هدف ما این است که بتوانیم با توسعه زیر ساخت های شهرستان زمینه را برای پیشرفت و توسعه آماده کنیم که با توجه به پتانسیل های بوانات موفقیت دور از دسترس نیست.

مهندس نصیری معاون بهره برداری نیروی برق فارس نیز در این مراسم توجه به زیر ساخت ها را زمینه پیشرفت و توسعه دانست و گفت: خوشحالیم که توانستیم 2 طرح ساخت کلیدخانه پست فوق توزیع برق و اجرای طرح سیم گارد در خط 66 کیلو ولت بوانات با حمایت های فرماندار و حمایت مالی وزارت نیرو و همکاران خودمان در بوانات در دهه فجر انقلاب افتتاح و به بهره برداری رسانیم که مبارک مردم بوانات باشد.

وی افزود: این دو طرح در راستای توجه به زیر ساخت های توسعه اجرا شده و در شهرستان بوانات ما تا 3 برابر ظرفیت آمادگی داریم و در این راستا مشکلات شهرک صنعتی و دیگر نیازهای شهرستان نیز دیده شده است و با افتتاح کلیدخانه بوانات مشکلات قطعی برق در این شهرستان نیز منطقه ای و حل خواهد شد.

نصیری ادامه داد: برای اجرای این دو طرح بالغ بر 22 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نیرو و اعتبارات استانی هزینه شده است که در مدتی کمتر از یکسال اجرایی شده است.

کلیدخانه پست فوق توزیع برق بوانات با دستان حجت الاسلام زارع امام جمعه بوانات افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بوانات می باشد