کد خبر: 4492 سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶- ساعت ۲۳:۲۶

مسابقات بین باشگاهی پرس سینه جام فجر بوانات + تصاویر

به گزارش حرف رسا، به همت هیئت پرورش اندام و پاورلیفتینگ شهرستان و همکاری اداره ورزش و جوانان مسابقات قهرمانی بین باشگاهی پرس سینه جام فجر بوانات با حضور ورزشکاران، پورزارعی فرماندار بوانات، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، رییس دانشگاه آزاد اسلامی و بخشدار بخش مرکزی در سالن شماره 2 شهدای مجموعه ورزشی شهید باهنر بوانات برگزار شد.

سید محمد حسینی مسول هیئت پرورش اندام شهرستان بوانات ضمن اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: در ایندوره از مسابقات که بمناسبت دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تیم های باشگاه های : پهلوان تختی، پوریای ولی و ذوالفقار با هم رقابت کردند.

وی افزود: حضور فرماندار محترم و مسولان شهرستان مایه دلگرمی ورزشکاران می باشد که از طرف ورزشکاران از ایشان کمال تشکر را دارم.

حسینی در ادامه نتیجه مسابقات را چنین شرح داد: این مسابقات در 6 دسته و وزن برگزار شد که در دسته اول وزن 52 کیلوگرم آقایان: حسن عاشوریان، علیرضا دهقانیان و محمد خلج به ترتیب به مقام های اول تا سوم رسیدند.

و در دسته دوم وزن 60 کیلوگرم آقایان: علی فاخر،امیر حاجی پور و رامین حسن پور به ترتیب به مقام های اول تا سوم رسیدند و در دسته سوم وزن 70 کیلوگرم نیز آقایان: محمد عباسی، سعید شجاعی و علی عابدپور به مقامهای اول تا سوم اسن وزن رسیدند.

رئیس هیئت پرورش اندام بوانات از حضور ورزشکاران و ورزشدوستان در این مسابقات قدردانی کرد و اظهار داشت: دسته چهارم وزن 75 کیلوگرم: هادی حسامپور، مصطفی قاسمی و امیر باقری به ترتیب به مقام های اول تا سوم این وزن رسید و در دسته پنجم وزن 80 کیلوگرم آقایان: ساسان رئیسیان، محمد عباسی و حسین جمالی به ترتیب به مقامهای اول تا سوم رسیدند.

وی ادامه داد: در دسته ششم وزن 90 کیلوگرم نیز آقایان مرتضی عباسی و ساسان رئیسیان به ترتیب به مقام اول و دوم این وزن رسیدند.

حسینی تعداد ورزشکاران هیئت پرورش اندام شهرستان بوانات را 300 نفر برشمرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بوانات می باشد