,March 2018 18

با یک گل بهار نمیشه اما.../ شرکت در انتخابات وظیفه هر ایرانی/رقابت تمام می شود اما رفاقت نه

۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸:۵۳
مردم ایران یک بار دیگر در صحنه امتحان انتخابات 29 اردیبهشت دشمنان را نا امید خواهند کرد.
با یک گل بهار نمیشه اما.../ شرکت در انتخابات وظیفه هر ایرانی/رقابت تمام می شود اما رفاقت نه

حرف رسا، فصل انتخابات و آزمایش ملت بزرگ ایران با اعلام صلاحیت کاندیاها از اول اردیبهشت آغاز شد و کاندیداهای دورادهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با شروع زمان تبلیغات همراه با طرفداران خود تبلیغات را آغاز کردند.

ملت بزرگ ایران فردا در 29 اردیبهشت فارغ از هر رنگ و هر نظر برای سرافرازی و مایوس شدن دشمنان با حضور در شعب اخذ رای یک بار دیگر حضور خود و پایبندی به نظام و انقلاب را ثابت خواهند کرد.

رقابت تمام می شود اما رفاقت ها تعطیل و تمام نمی شود پس هم کاندیداها و هم طرفداران کاندیداها باید مراقب باشند تا خدای ناکرده به شخص یا اشخاص یا طیفی با سخن خود توهین نکنند چرا که همه ما یک ملت بزرگ هستیم و در کنار هم می توانیم ایرانی آباد را برای خود بسازیم.

همه ما طی این چند روز و کاندیداهای محترم بر این مهم استوار هستند که برای ایران و فردایی بهتر پای به عرصه گذاشته اند اما شاید این مثل صادق تر باشد که با یک گل بهار نمی شود بلکه همه ما باید برای ساخت کشور و شهر خود با هم در یک خط و تحت رهبری رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم تا ایرانی آبادتر و فردایی بهتر را رقم بزنیم.

پس بعد از انتخابات و انجام وظیفه شرعی و شرکت در انتخابات باید همچنان برای اعتلای ایران اسلامی با هم قدم برداریم و فکر نکنیم که با پایان یافتن انتخابات وظیفه ما نیز تمام شده و دیگر بیخیال شویم بلکه باید دست در دست هم برای کار و تولید و موفقیت با هم قدم برداریم.

همه با هم فردا برای سربلندی ایران اسلامی خواهیم آمد......

نظر شما


آخرین ها