,March 2018 18

مراسم تودیع و معارفه مدیر کمیته امداد بوانات/دمیری رفت، امیدی آمد + تصاویر

۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۱۹:۱۰
مدیر سابق کمیته امداد بوانات گفت: مردم شهرستان بوانات مردمی خیر و نیک اندیش هستند که همیشه یار و مددکار کمیته امداد بوده و هستند.
مراسم تودیع و معارفه مدیر کمیته امداد بوانات/دمیری رفت، امیدی آمد + تصاویر

به گزارش حرف رسا، مراسم تودیع و معارفه مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بوانات با حضور مدیر کل کمیته امداد استان فارس و فرماندار شهرستان در جلسه شورای اداری بوانات برگزار شد.

 

در این مراسم از زحمات بیش از 3 ساله مسلم دمیری مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بوانات قدردانی شد و وی بعنوان مدیر کمیته امداد شهرستان مرودشت در پست جدید مشغول به خدمت شده است.

 

مسلم دمیری در این مراسم ضمن قدردانی از همکاری فرماندار و مجموعه ادارات شهرستان طی سالهای خدمت خود در مدیریت امداد بوانات از همکاری و تلاش خالصانه همکاران خود در امداد بوانات جهت خدمت به محرومین جامعه تقدیر کرد و گفت: اگر نبود تلاش و همکاری مجموعه امداد بوانات نمی توانستیم این حجم کار و خدمت به محرومین را داشته باشیم.

وی افزود: مردم شهرستان بوانات مردمی نیک اندیش و خیر هستند که طی این سلهای خدمت من هیچگاه حمایت های خود را از محرومین دریغ نکرده و همواره حامی امداد و محرومین بوده و هستند تا جایی که در پرداخت صدقات به لحاظ سرانه صدقات در استان مقام اول را داریم که من از همین جا دست همه عزیزان را می بوسم.

در این مراسم همچنین حکم انتصاب امیدی بعنوان مدیر جدید کمیته امداد شهرستان بوانت توسط مدیر کل کمیته امداد استان فارس به وی داده شد.

نظر شما


آخرین ها