,March 2018 18

مردم بوانات بهترین هستند در کار خیر/حضور مدیر کل امداد فارس در جلسه شورای اداری بوانات + عکس

۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹:۲۶
مدیر کل کمیته امداد فارس گفت:مردم شهرستان بوانات در مشارکت امور خیر سرآمد استان فارس هستند.
مردم بوانات بهترین هستند در کار خیر/حضور مدیر کل امداد فارس در جلسه شورای اداری بوانات + عکس

به گزارش حرف رسا، دکتر بذرافشان مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس در جلسه شورای اداری شهرستان بوانات حضور یافت و محمد حسین امیدی را بعنوان مدیر جدید کمیته امداد بوانات را معرفی کرد.

دکتر بذرافشان در میان اعضای شورای اداری شهرستان بوانات ضمن گرامیداشت دهه کرامت و اطعام، از همکاری فرمانداری و مجموعه ادارات شهرستان بوانات با کمیته امداد قدردانی کرد و اظهار داشت: من از همین تریبون ضمن تشکر از همکاری همه دستگاهها بخصوص از رسانه ملی و صدا و سیمای مرکز فارس که تمام قد برای حمایت از محرومان و نیازمندان با نهاد کمیته امداد همکاری می کند نیز تشکر و سپاس دارم.

مدیر کمیته امداد فارس همچنین از مردم خیر و نیکوکار شهرستان بوانات در کمک به نیازمندان قدردانی کرد و افزود: مردم نیکوکار و خیر اندیش شهرستان بوانات در امور خیر سرآمد مردم استان هستند و اگر در سال گذشته امداد فارس در بین استانها مقام برتر را کسب کرد بخاطر تلاش و همکاری همه شما عزیزان بوده و هست.

وی همچنین به اعطای وام ازدواج و تامین جهیزیه به نوعروسان مددجو اشاره کرد و گفت: کمک به تامین جهیزیه جهت نوعروسان و کمک به ایجاد اشتغال پایدار از جمله برنامه های امداد بوده که در شهرستان بوانات و سطح استان به این مهم توجه خاص داشته ایم.

بذرافشان همچنین به مساله تودیع و معارفه مدیر امداد بوانات نیز اشاره کرد و گفت: صلاح را بر این دیدیم که از جناب دمیری در یک شهرستان بزرگتر یعنی شهرسان مرودشت استفاده کنیم و جناب امیدی نیز از نیروهای توانمند جموعه ما است که بعنوان مدیر امداد بوانات معرفی شده اند و در این مساله من با هیچ یک از نیروهای خود مماشات ندارم و اگر کم کاری دیده شود قطعا برخورد خواهم کرد و اگر موفقیت باشد تقدیر و تغییر رتبه خواهیم داشت.

نظر شما


آخرین ها