,January 2018 23

8 مصدوم در حادثه شرکت سیمان خوزستان/تمامی حادثه دیدگان به اهواز منتقل شدند

۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۴:۵۱
ظهر امروز بر اثر باز شدن دریچه مواد مذاب کوره شرکت سیمان خوزستان 8 نفر مصدوم شدند.
 8 مصدوم در حادثه شرکت سیمان خوزستان/تمامی حادثه دیدگان به اهواز منتقل شدند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رامهرمزنیوز،ظهر امروز به علت باز شدن دریچه مواد مذاب کوره در شرکت سیمان خوزستان هشت نفر مصدوم شدند.

در این حادثه هفت نفر دچار سوختگی با مواد مذاب شدند و یک نفر دچار شکستگی جمجمه شد.

حسین رستمی رئیس مرکز فوریت های پزشکی رامهرمز در گفتگو با رامهرمزنیوز اظهار کرد: بعد از انتقال این مصدومین به بیمارستان مادر و انجام مراحل درمانی دونفر از مصدومان به نامهای کورش بهوندی و سیاوش کریمی توسط  دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان گلستان و شش نفر دیگر از این حادثه دیدگان به نامهای احسان بیرانوند ، شهریار کمایی ، کریم  زمانی ، میلاد  موسوی ، عابد حسین زاده و ایرج نصیری توسط یکدستگاه اتوبوس آمبولانس مرکز اورژانس 115 رامهرمز به بیمارستان طالقانی اهواز اعزام شدند.

شهریار میرخشتی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان هم در همین خصوص گفت:  از هشت نفر مصدوم حادثه کارخانه سیمان خوزستان، هفت نفر دچار سوختگی با مواد مذاب شدند و یک نفر دچار شکستگی جمجمه و در نتیجه ضربه مغزی ناشی از سقوط از ارتفاع شد.

وی افزود: حال مصدومان ناشی از سوختگی رضایت بخش است.

گفتنی است حال کوروش بهوندی یکی از کاندیداهای شورای شهر رامهرمز که در این حادثه براثر سقوط از ارتفاع دچار شکستگی جمجمه و در نتیجه ضربه مغزی شد وخیم است.

 حادثه در شرکت سیمان خوزستان

 

حادثه در شرکت سیمان خوزستان

 

نظر شما


آخرین ها