,January 2018 23

دیدار فرماندار و مسولان شهرستان با امام جمعه بمناسبت روز نماز جمعه

۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰:۰۰
بمناسبت روز نماز جمعه فرماندار و جمعی از مسولان ادارات بوانات با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
دیدار فرماندار و مسولان شهرستان با امام جمعه بمناسبت روز نماز جمعه

به گزارش حرف رسا، محمد اسدالهی فرماندار شهرستان بوانات به همراه جمعی از مسولان ادارت فرهنگی بوانات بمناسبت 5 مرداد و روز نماز جمعه با حجت الاسلام زارع امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

محمد اسدالهی فرماندار شهرستان بوانات در این دیدار توجه به نماز جمعه و احترام به نهاد نماز جمعه را بر همگان فرض دانست و تاکید کرد: بر خود و مدیران ادارات فرهنگی شهرستان لازم دیدیم که بمناسبت روز نماز جمعه محضر امام جمعه محبوب شهرستان بوانات رسیده و سلامی خدمت شما عرض کنیم.

وی افزود: توجه به نماز جمعه بر همگان لازم است. شاید گاهی از انتقادات امام جمعه محترم در نماز جمعه شخصی و شاید خود بنده آزرده شویم اما قطعا ائمه جمعه دیدبان بیدار شهرستان و منطقه هستند و این انتقادات به مدیران کمک می کند.

در ادامه نیز حجت الاسلام زارع امام جمعه شهرستان بوانات ضمن تشکر از حضور فرماندار و مسولان، حضور در نماز جمعه را طبق روایات واجب برشمرد و تاکید کرد: در برخی از روایات از ائمه نقل شده که فردی که نماز جمعه را ترک کند جزو منافقین است.

وی افزود: در مورد هیچ یک از واجبات نداریم که امر به دویدن شده باشد و تنها در دعوت به نماز جمعه در قران توصیه به دویدن و عجله شده است و امده که در این لحظه خرید و فروش و معامله را نیز باید ترک کرد.

ناشناس
۱۳۹۶/۵/۹ ۱۰:۲۱
واقعا باید قدر چنین فرمانداری را بدانیم که اینقدر سعه صدر دارد وگذشت وموقعیت شهرستان را بر تعصبات وایده های شخصی خود در اولویت می بیند واصل را فدای فرع نمیکند احسنت به این بزرگ منشی کاش دیگران هم یاد بگیرند واز حرف وحدیث های تکراری که باعث تفرقه ونفاق می گردد دست بکشند وبه حق وحقوق شهروندان احترام بگذارند وحاشیه سازی نکنند این است عمل به روایات پیشوایان ما....
همشهری
۱۳۹۶/۵/۹ ۱۳:۲۲
ناشناس عزیز درست میگه، کاش یاد بگیرن که اینقدر شهرستان رو نبرن تو حاشیه.. این رفاقت ها به پیشرفت کمک می کنه.
ناشناس
۱۳۹۶/۵/۱۰ ۹:۲۹
ای کسانی که ایمان دارید به قران وعدل وعدالت دست بردارید از نفاق.... اتحاد اتحاد فقط شعار ندهیم در عمل ثابت کنیم که دلسوز مردم و شهرستان هستیم این است معنی اصول دین و رعایت حقوق شهروندان
ناشناس
۱۳۹۶/۵/۲۳ ۸:۲۵
اما کو گوش شنوا مرگ خوب است اما برای همسایه انچه برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمیدهد مگر انکه خودشان بخواهند......پس عمل کنیم
نظر شما


آخرین ها