,January 2018 21

همایش حجاب و عفاف در شبکه بهداشت و درمان بوانات

۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳:۱۲
حجت الاسلا رضازاده گفت: نقش عفاف و حجاب در تحکیم نظام خانواده بر هیچ کسی پوشیده نیست.
همایش حجاب و عفاف در شبکه بهداشت و درمان بوانات

به گزارش حرف رسا، به همت واحد بهداشت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوانات همایش حجاب و عفاف روز یکشنبه 15 مرداد با حضور بیش از 70 نفر از کارکنان و رابطین بهداشت شبکه بهداشت در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار شد.

حجت الاسلام رضازاده مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوانات در این همایش با مقایسه وضعیت و موقعیت زن در جهان غرب و دین اسلام گفت: اسلام به عنوان بهترین دین است و پوششی را که اسلام برای زن و مرد در نظر گرفته است بهترین پوشش است.

وی نقش حجاب و عفاف را در تحکیم بنیان خانواده موثر دانست و اظهار داشت: حجاب و پوشیدگی امری است که باعث ارزشمندی زن میشود و این یک قاعده کلی در جوامع انسانی است که هر اندازه چیزی به وفور و آسانی در دسترس عموم قرار گیرد، از ارزش آن کاسته می شود و اگر رسیدن به آن به راحتی میسر نباشد ارزش و اعتبار بیشتری پیدا میکند.

رضازاده حجاب را ارزشی زیبا برای زنان مسلمان برشمرد و تصریح کرد: در جوامع کنونی و خصوصا غرب که خود را طلایه دار جوامع انسانی می دانند به زن با نگاه ابزار می نگرند و هنوز هم که هنوز است برای تبلیغ کالاها از آناتومی بدن زنان برای جلب مشتری استفاده می کنند و این همان استفاده ابزاری از زن است.

 

نظر شما


آخرین ها