,April 2018 26

حضور مسولان و بازیکنان تیم پیروزی شهرک ولیعصر در منزل شهید عسکری + تصاویر

۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۷:۴۳
خانواده شهیدان عسکری و رمضانی در این فصل اسپانسر تیم پیروزی شهرک ولیعصر(عج) در رقابتهای نوجوانان استان شدند.
حضور مسولان و بازیکنان تیم پیروزی شهرک ولیعصر در منزل شهید عسکری + تصاویر

به گزارش حرف رسا، مسولان و بازیکنان باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی شهرک ولیعصر(عج) بوانات به همراه امام جمعه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوانات با حضور در منزل شهید عسکری با خانواده شهیدان عسکری و رمضانی دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام زارع امام جمعه شهرستان بوانات از خاطرات دوران تحصیل و همراهی با شهیدان عسکری و رمضانی گفت و در مقام شهدای والامقام و روحیه ظلم ستیزی شهیدان نیز سخنانی ایراد کرد.

 تیم پیروزی شهرک ولیعصر(عج) بوانات در رقابتهای نوجوانان استان فارس که در مردادماه امسال و در شهرستان پاسارگاد برگزار شد توتنست با حمایت های مالی خانواده شهید عسکری و رمضانی در این رقابتها شرکت کرده و مقام چهارم این مسابقات را از آن خود کند.

به منظور گرامیداشت یاد شهدای ورزشکار خصوصا شهیدان محمد علی عسکری و شهید رضا رمضانی که از ورزشکاران شهرستان در رشته دو و فوتبال بودند و به پاس حمایت های مالی این خانواده ها از ورزش، سرپرست و سرمربی و تنی چند از بازیکنان تیم پیروزی شهرک ولیعصر با خانواده شهیدان دیدار کردند.

در این دیدار و به رسم یادبود پیراهن ورزشی تیم با امضای بازیکنان تقدیم خانواده شهید عسکری قرار گرفت.

تیم پیروزی شهرک ولیعصر(عج) بعنوان قدیمی ترین باشگاه فرهنگی ورزشی ثبت شده در شهرستان بوانات از سال 1376 افتتاح و در حال حاضر در تمامی رده های سنی در رشته فوتبال و فوتسال فعال می باشد.

در پایان این دیدار نیز مادر شهید عسکری با هدیه ای از احمد عاشوریان سرمربی تیم پیروزی و علی اصغر عاشوریان سرپرست و خبرنگار بوانات قدردانی کرد.

 

 

 

سردار
۱۳۹۶/۷/۷ ۲۲:۲۸
یاد شهیدان و خاطرات شهید چه بیاد ماندنی هست. هر روز که مرور کنیم همیشه تازه هست، چه صادقانه بودند و زندگی میکردند
ناشناس
۱۳۹۶/۷/۱۱ ۸:۵۸
چه کار پسندیده ای احسنت به تلاش خانوادگی اقای عاشوری خدا رحمت کند پدر بزرگوارت را ونگهدار مادر مهربانت باشد که چنین فرزندان صالح وفعالی را تربیت کرد مایه افتخار شهرستان بوانات هستید ومن هم به عنوان یک شهروند فرهنگی دوستون دارم وخدا قوت چون در همه زمینه ها فعالیت از خود نشان می دهید بوانات را به دیگران معرفی میکنید کاش همه قدر دان شما باشند خصوصا اقای اصغر عاشوری گل که بدون هیچ چشم داشتی فعالیت میکند حداقل یه دوربین براش بخرید اون را بیمه کنید در قبال زحماتش مزدی ناچیز بدهید اونم خرج دارد بابا حداقل بهش بگید ممنون از تلاشهای شبانه روزی نه اینکه طلبکارش هم باشیم این انصاف نیست ولی گوش به حرف کسی نکن دلاور واین راه را ادامه بده اجرت با خدای رحمان
نظر شما


آخرین ها