,February 2018 23

شکستن رکورد به عقب دویدن جهان توسط یک ورزشکار بواناتی همزمان با هفته نیروی انتظامی

۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۹:۵۸
دونده دو ماراتن و استقامت بوانات روز 15 مهرماه برنامه شکستن رکورد برعس و به عقب دویدن جهان را با حضور داوران بین المللی برگزار می کند.
شکستن رکورد به عقب دویدن جهان توسط یک ورزشکار بواناتی همزمان با هفته نیروی انتظامی

به گزارش حرف رسا، سید محمد رضا هاشمی دونده دو استقامت و ماراتن شهرستان بوانات با تمرین های زیاد تحت نظر اساتید و پزشک ورزشی برعکس و به عقب دویدن را نزدیک به یک سال است که تمرین می کند و با حمایت مسولان شهرستان و استان و تمرین بسیار خود می خواهد رکورد به عقب دویدن را با مسافت بیش از 58 کیلومتر شکسته و نام خود را در کتاب گینس ثبت کند.

برنامه ثبت رکورد سید محمد رضا هاشمی روز شنبه 15 مهرماه با حضور داوران بین المللی و وزارت ورزش و جوانان و مسولان هیئت دو و میدانی اداره کل ورزش و جوانان فارس و در مسیر صفاشهر مرکز شهرستان خرمبید تا بوانات برگزار خواهد شد.

 فرمانداری شهرستان بوانات و اداره ورزش و جوانان با همکاری دیگر ارگانهای مربوطه برنامه ثبت رکورد به عقب دویدن هاشمی را برنامه ریزی کرده و همه برنامه ها اماده است تا این دونده بواناتی بتواند جهانی  ماندگار شود.

رکورد به عقب دویردن در حال حاضر با ثبت 38 کیلومتر در اختیار آقای ارشاد روحبخشیان از شهر مشهد می باشد و هاشمی می خواهد این رکورد را بشکند و به نام خود ثیت کند و در این راه همراهی و همکاری عموم مردم بوانات را همراه با دعای خیر خواهان است.

بمناسبت همزمانی این برنامه با هفته نیروی انتظامی و همکاری خانواده شهید نیروی انتظامی بوانات شهید سید جواد علوی این برنامه را با نام این شهید بزرگوار به ثبت خواهد رساند.

همشهری
۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۹:۰۹
ان شاء الله که خود شهید و دعای خیر مردم کمکش می کنه و می تونه با یاری خدا این رکورد رو بشکنه و سربلند بیرون بیاد و افتخاری باشه برای بوانات.
ناشناس
۱۳۹۶/۷/۱۶ ۱۰:۵۵
خدا رحمت کند شهید علوی والا مقام را خدمات برادرش به عنوان شهردار بوانات قابل تحسین است
نظر شما


آخرین ها