,February 2018 23

حضور دکتر ایمانیه در بیمارستان صحرایی مزایجان بوانات و ویزیت بیماران + تصاویر

۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰:۱۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی فارس گفت: با توجه به نیاز مناطق محروم به پزشکان متخصص با همکاری بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه در قالب اردوهای جهادی در این مناطق حاضر و خدمات دهی انجام می شود.
حضور دکتر ایمانیه در بیمارستان صحرایی مزایجان بوانات و ویزیت بیماران + تصاویر

به گزارش حرف رسا، دکتر ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان فارس به همراه معاونین طی یک سفر یکروزه به شهرستان بوانات با همراهی فرماندار شهرستان از بیمارستان ولیعصر(عج) و بیمارستان صحرایی شهدای مدافع حرم در مزایجان بوانات بازدید و چند بیمار را نیز ویزیت  مورد مداوا قرار داد.

دکتر ایمانیه در بازدید از بیمارستان صحرایی شهدای مدافع حرم مزایجان ضمن تشکر از همراهی و همکاری فرمانداری شهرستان با بیمارستان صحرایی مزایجان به خبرنگار ما گفت: با توجه به نیاز مردم نقاط مختلف استان و خصوصا مناطق محروم به پزشکان متخصص و فوق تخصص برای درمان بیماری های خود با همکاری بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی در قالب اردوهای جهادی پزشکان عزیز در این مناطق محروم حضور می یابند و بیمارن عزیز را رایگان مورد مداوا قرار می دهند.

وی افزود: از همراهی و همکاری ناحیه مقاومت بسیج و بهداری سپاه نیز کمال تشکر را دارم و بیمارستان صحرایی شهدای مدافع حرم طی سه روز در مزایجان بوانات مستقر هست و امیدوارم که مردم عزیز این منطقه و شهرستان بتوانند از خدمات همکاران عزیز در این بیمارستان استفاده کنند.

دکتر ایمانیه در ادامه بازدید از بیمارستان صحرایی مزایجان چند تن از بیماران را نیز ویزیت کرد.

تصاویر و خبر ارسالی توسط شهروند خبرنگار حرف رسا آقای همت برزگر خبرنگار بخش مزایجان و سرکار خانم کاظمی انجام شده است.

 

city
۱۳۹۶/۷/۱۴ ۲۲:۲۳
پس وزیر کجاست.؟ تو نمازجمعه گفتن وزیر هم میاد انگار نیمده ها؟
ناشناس
۱۳۹۶/۷/۱۷ ۷:۴۸
مهم خدمات وزارت خانه بهداشت ودرمان است خداییش بهتر از دیگر وزارتخانه ها عمل کرده
ناشناس
۱۳۹۶/۷/۱۷ ۸:۱۶
دکتر ایمانیه واقعا به محرومیت ایمان دارد خدا نگهدارش چون فردی صادق وساده وفعال وبی ادعایی است همه باید یاد بگیرند واز اخلاق ومنش بالای این بزرگوار به مردم خدمت کنند بخدا من خدماتش رادیدم وگرنه اشنایی با اون ندارم اونم من را نمی شناسه ولی خدماتش پسندیده است وهمه می دانند که هر دولتی هم که عوض میشه خدماتش را می بیند وکسی بهتر از اقای ایمانیه نیست
نظر شما


آخرین ها