,February 2018 26

توزیع بسته های آموزشی بین دانش آموزان مزایجان بوانات + تصاویر

۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۸:۰۹
بسیج سازندگی استان فارس با حضور در شهر مزایجان بوانات بسته های آموزشی ویژه دانش آموزان مناطق محروم را بین دانش آموزان توزیع کرد.
توزیع بسته های آموزشی بین دانش آموزان مزایجان بوانات + تصاویر

به گزارش حرف رسا، در کنار اردوی جهادی سه روزه بسیج سازندگی و بسیج جامعه پزشکی که در تاریخ های 12، 13 و 14 مهرماه در شهر مزایجان بوانات برگزار شد جمعی از مسولان با حضور در دبستان هاجر این شهر بسته های آموزشی را بین دانش آموزان توزیع کردند.

اسماعیلی مسول بسیج سازندگی فارس در این مراسم ضمن تبریک سال جدید تحصیلی به داشن آموزان، توزیع برخی امکانات به دانش آموزان مناطق محروم را از برنامه های بسیج سازندگی برشمرد و گفت: همه دانش آموزان حق دارند که از امکانات آموزشی استفاده کنند و در همین راستا بسیج سازندگی با اردوهای جادی در مناطق محروم برخی از این امکانات آموزشی را بین دانش آموزان مناطق محروم توزیع می کند.

وی افزود: این بسته ها شامل نوشت افزار و مداد و خودکار و دفتر و وسایل ورزشی می باشد که بین دانش آموزان توزیع می شود که با همکاری کمیته امداد و آموزش و پرورش مناطق هدف شناسایی و بسته های آموزشی بین دانش آموزان توزیع می گردد.

 

ناشناس
۱۳۹۶/۷/۱۷ ۸:۰۵
اخی دست به دلمان نزن که خون است .... کدام اموزش وپرورشی کدام مدیریتی کیفیت فدای کمیت شده ودیگر امیدی به اینده دانش اموزان نیست نه معلم دلسوزی قبل را دارد ونه دانش اموز امیدی به اینده ونه کسی هست که ناظر ونظارت گر این فاجعه باشدبی مدیریت وبی لیاقتی در مدیریت اموزش وپرورش مساوی است با نابودی تعلیم وتربیت واز هم پاشیدگی کانون خانواده ها واعتیاد وطلاق وو... که باید فکری اساسی کرد اخه پارتی بازی مسولین به چه قیمتی به قیمت نابودی سرنوشت بچه های خودمان ما که دم از محرومین وکمیته امداد می زنیم واقعا که همه مهاجرت کردند ورفتند ویکی از عوامل ان عدم کیفیت اموزشی است
ناشناس
۱۳۹۶/۷/۱۹ ۸:۰۶
مدیریت وحفظ پست به چه قیمتی
نظر شما


آخرین ها