,February 2018 26

نامه عجیب شهردار به خودش !

۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵:۳۹
نامه شهردار رشت به خودش سر و صدا به پا کرد.
نامه عجیب شهردار به خودش !

در این نامه که شهریور ماه از سوی معاونت حمل و نقل و زیربنایی شهرداری رشت خطاب به سرپرست شهرداری نوشته شده است فرد تقاضا کننده(جمشیدپور) واگذاری منزل مسکونی متعلق به یکی از شهرداری های مناطق را درخواست کرده است!

خود این سرپرست هم طی پارافی خطاب به معاونین شهرداری خواستار اقدام در این رابطه شده است. یعنی در اسرع وقت هم برای خودش نامه نوشته است و هم دستورات لازم را برای پیگیری آن مبذول داشته است!

ظاهرا این نامه از آن جا توسط پست حقوقی معاونت زیربنایی و امور حمل و نقل نوشته شده است که در صورت انتصاب شهردار جدید نیز بتواند از این منزل با پست قبلی خودش استفاده کند.

نامه ای عجیب مسئولی به خودش منجر خانه دار شدن وی شد+تصویر

 

هکتور
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۸:۴۷
نتیجه شایسته سالاری همینه دیگه. البته از منظری بر عکس. وقتی افرادی یه لاقبا به پست هایی میرسند که کل ایل و تبارشون هم خوابشو نمیدیدن البته که فکر میکنند باید غنیمت خود را از این (فرصت خدمت،شایستگی،تاراج،زدو بند، پارتی بازی ، جناح بازی ،رانت و... هرچه اسمشو بذارین) بگیرند. در این که یک معاون شهردار و یا سرپرست شهرداری باید یه خونه سازمانی در اختیارش بذارن حرفی نیست. و در این که این نامه نگاری از منظر قانونی و اداری هم شاید اشکالی نداشته باشد ولی خیلی ها روح مدیریت را نقض میکنند مانند روح برجام که ادعا میکنند کسانی دارند نقضش میکنند این روح مدیریت است که در این آب و خاک نقض میشود. انگار کسانی با انتصابشون به یک پست ،به این باور میرسند که زیر مجموعه شون رو تاراج و به غنیمت گرفته اند میخواهند هر چه هست و نیست را بالا بکشند و بروند. حداقل بقدر نیازتون بردارید. اسراف نکنید.خدا اسراف کاران را دوست ندارد. چند هزار ملیارد رو میخواین چکارش کنید؟ یکی و دو ملیارد بردار بذار به بقیه هم برسه.(طنز)
نظر شما


آخرین ها