,February 2018 26

شهر بوانات با بیش از 50 سال سابقه شهرداری، شهردار ندارد/آمریکا با این سیاست روز به روز منزوی تر می شود

۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸:۲۷
امام جمعه بوانات گفت: شهرداری بوانات با بیش از 50 سال سابقه باید بدست کسی مدیریت شود که تخصص امور شهری و شهرداری را داشته باشد.
شهر بوانات با بیش از 50 سال سابقه شهرداری، شهردار ندارد/آمریکا با این سیاست روز به روز منزوی تر می شود

حرف رسا، حجت الاسلام علی مدد زارع امام جمعه شهرستان بوانات در خطبه های نماز ضمن اشاره به شروع بکار شورای اسلامی شهر و روستا و معرفی شهرداران جدید طی 40 روز گذشته، به عدم معرفی شهردار جدید بوانات اشاره کرد و گفت: شورای اسلامی شهر بوانات چرا بعد از معرفی نفر اول که بیش از 35 روز قبل استانداری فارس رد صلاحیت ایاشن رااعلام داشته هنوز کسی را معرفی نکرده است.؟

وی افزود: واقعا باعث تاسف است که شهرداری بوانات با سابقه بیش از 50 سال هنوز شهرداد ندارد و باید شورای اسلامی هر چه زودتر شخصی مناسب را گزینش و معرفی کند البته باید در نظر بگیرند که شخصی معرفی شود که سابقه و تخصص اجرایی داشته باشد و بتواند مشکلات فرا روی این شهرداری را مرتفع سازد و نباید زمان را از دست داد. 

امام جمعه بوانات در ادامه خطبه های نماز به سخنان اخیر رییس جمهور آمریکا اشاهر کرد و این سخنان را بدور از عقل و منطق برشمرد و اظهار داشت: ایران یک تنه طی 8 سال دفاع مقدس در برابر ظلم زورگویان ایستاد و الان هم تحت رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب بر روی مواضع خود ایستاده و به این سخنان هم اهمیت نداده و نمی دهد.

زارع ادامه داد: دشمنی آمریکا را نظام جمهوری اسلامی بر هیچ کسی پوشیده نیست و اینکه امروزه می گویند سپاه را تحریم می کنیم این را تحریم می کنیم، آنرا تحریم می کنیم، این سخن دیروز و امروز نیست و گوش ما از این تحریم ها پر است و بدانند که ملت ایران روی مواضع خود محکم خواهد ایستاد اما در رده بین المللی احترام به برجام بعنوان قراردادی که با حضور شورای حکام آزانس اتمی و اعضای 5 + 1 رسیده برای همه امضا کندگان الزام آور است و آمریکا با دهن کجی به برجام اعتبار خود را در عرصه بین المللی از دست خواهد داد و منزوی تر خواهد شد.

خطیب جمعه بوانات همچنین به موکب پذیرایی از زایران در اربعین حسینی در کربلا بنام بوانات اشاره کرد و از مردم خواست تا هدایای خود را به دفتر امام جمعه تحویل دهند تا برای پذیرایی استفاده شود.

ناشناس
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۹:۱۱
کاش شهرداری نداشت دردش کمتر بود کدام خدمات شهری و رفاهی شهرداری که در حقوق کارمند خودش مانده چگونه خدمات به دیگران وکارهای عمران وابادی می کند اصلا شهرستان بوانات چهره شهر وشهریت ندارد کاش شهرستان نشده بودیم دردش کمتر بود هیچکس فکر نیست همه مقصر هستیم ومسولان رده بالا هم که فکر میکنند بوانات سرسبز ونگین شهر وبهشت چهار فصل که دلمان را باین ترفندها خوش کردند اگر پول نیست پس این همه اختلاس از کجا اگر امکانات نیست پس برای بقیه چرا ..... اقایان شورای شهر هم باید به مردم احترام بگذارند واز جان ودل کار کنند وشعار ندهند دیگه شعارها در دوره های قبل داده شده لذا فردی لایق ومتخصص ومتعهد وبا تجربه که از طراحی ونقشه وساختمان وسازه وشهریت تجربه وسابقه داشته باشد صرف دکتر ومهندس بودن کار درست نمیشه وشهردار هر شهری چهره وزیر بنای شهر را می سازد و حالت شهر می گیرد شورای شهر دقت کند وپارتی بازی وسفارشات را کنار بگذارد وبه مردم خیانت نکنند و احترام بگذارند احترام متقابل است در همه مواقع نه فقط موقع رای گیری... قابل توجه همه مسولان بوانات!!! ضربه زیاد خورده ایم دیگه جای استخاره نیست تا کی نتوانیم برای شهرمان تصمیم بگیریم پنجاه سال سابقه وپنجاه سال عقب افتادگی شهری دیگه بس است شهرداری در چهارسال قبل زمین خورده باید کاری کرد اگر اقای علوی راضی میشد برگرده خداییش شهردار نترس وبا مدیریتی بود خوب کار کرد پارک ساخت خیابان ساحلی ودستغیب پارک صفویه وبید بوز بونو وکسب درامد برای شهرداری ولی مردم قدر دان نبودند من به عنوان شهروند بواناتی از نزدیک شاهد تلاش ایشان بودم وبه خدا قسم نسبتی هم با ایشان ندارم ونه سوریانی هستم ونه گیانی ولی تعصب بواناتی در خونم هست که هست ولی حق را باید گفت ونوشت لذا در انتخاب شهردار باید خیلی دقت کرد همچنین در انتخاب مدیر اموزش وپرورش چون دو رکن اصلی وزیر بنایی ساخت وساز فرهنگ شهری وتعلیم وتعلم است خداییش بدون پارتی بازی واز روی دلسوزی انتخاب شود با سپاس فراوان از خدمتگزاران به شهرستان محروم بوانات
ناشناس
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۸:۱۰
رسا جان مرد خودتی دوست داریم ما .از اینکه اخبار را بدون سانسور میفرستی ممنونم شاید تلنگری باشد برای همه جهت حمایت از شهرستان محروم بوانات خدا رحمت کند پدر بزرگوارت را ... میدانم شما دلسوز هستید
هکتور
۱۳۹۶/۷/۲۵ ۸:۲۳
آزموده را آزمودن خطاست. کسی که در زمان داشتن فرصت خدمت و نشان دادن کارایی نتوانست انتظارات را برآورده کند و به فکر خود و اطرافیانش بود نه عامه مردم دیگر نباید مورد آزمایش قرار داد. کارنامه ای قابل قبول شهردار 4 سال پیش ندارند. کسی باید بیاید که اینجایی نباشد و باند بازی و قوم و خویش بازی و سوریون و جیون بازی را ه نیندازد و فقط به فکر شهر بوانات باشد.و هیچکس را غیر از قانون نشناسد. همه رافقط با چشم قانون ببیند و بس. یا علی مدد.
ناشناس
۱۳۹۶/۷/۲۶ ۸:۱۳
شهرداری بوانات از قبل هم مشکلات زیادی داشت ولی در زمان اقای موحدی نژاد دیگه زمین خورد و کمر راست نکرد چون هیچگونه مدیریت و سابقه اجرایی نداشت هرکی هرکی شده بود البته بگم خود مردم وشهروندان هم مقصر هستیم وگرنه چرا بوانات باید وضعیت شهر وخیابان و......اینجوری باشد اصلا چهره شهر را ندارد قربون روستا ها....
نظر شما


آخرین ها