,February 2018 26

دانش آموزان آموزشگاه فاطمیه مهربانی خود را تقسیم کردند/جشن عاطفه ها با حضور مسولان + تصاویر

۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۳:۴۸
فرماندار بوانات گفت: قطعا مهربانی شما عزیزان به دیگر دانش آموزان همنوع خود امکان تحصیل را فراهم می کند.
دانش آموزان آموزشگاه فاطمیه مهربانی خود را تقسیم کردند/جشن عاطفه ها با حضور مسولان + تصاویر

به گزارش حرف رسا، مراسم جشن عاطفه ها با حضور فرماندار، امام جمعه موقت شهرستان، مدیر آموزش و پرورش، مدیر کمیته امداد و جمعی از مسولان ادارات شهرستان بوانات و کمک های دانش آموزان آموزشگاه فاطمیه سوریان بوانات برگزار شد.

در مراسم جشن عاطفه ها دانش آموزان آموزشگاه فاطمیه هدایای خود در پاکت های مخصوص برای کمک به دانش اموزان نیازمند درون صندوق جشن عاطفه ها ریختند تا کمیته امداد این هدایا را به دست نیازمندان برساند.

محمد اسدالهی فرماندار شهرستان بوانات در این مراسم ضمن قدردانی از کمک های دانش آموزان به همنوعان خود، کمک به دیگران را از مهمترین صفات خوب انسانی برشمرد و تصریح کرد: کمک های شما دانش اموزان به همنوعان نیازمند خود امکان تحصیل را برای دیگران فراهم می کند و این از مهمترین صفات انسانی است.

حجت الاسلام عارفی نژاد امام جمعه موقت شهرستان بوانات نیز در این مراسم از برگزار کنندگان و مدیر و آموزگاران و دانش آموزان حاضر در این مراسم تقدیر کرد و گفت: اجرای چنین برنامه هایی به دیگران نیز یاداوری می کند که باید به هم کمک کنیم و دست همدیگرا را بگیریم.

در ابتدای مراسم نیز تقی پور مدیر آموزش و پرورش شهرسان بوانات از مسولان حاضر در مراسم قدردانی کرد . اظهار داشت: حضور شما مسولان مایه دلگرمی دانش اموزان و همکاران آموزش و پرورش می شود.

در ادامه مراسم نیر دادستان شهرستان و مدیر کمیته امداد بوانات جشن عاطفه را مایه رواج نوعدوستی و همدلی بیشتر بین دانش آموزان دانستد و از همدلی دانش آموزان قدردانی کرده و از حضور دانش آموزان تشکر کردند.

 

نظر شما


آخرین ها