,February 2018 26

واژگونی پژو پارس در بلوار شورا/پیچ روبروی هواشناسی بوانات باز حادثه آفرید

۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۴:۰۰
خودرو سواری پژو پارس بعلت سرعت زیاد و عدم کنترل توسط راننده در بلوار شورا بوانات واژگون شد.
واژگونی پژو پارس در بلوار شورا/پیچ روبروی هواشناسی بوانات باز حادثه آفرید

به گزارش حرف رسا، پیچ روبروی اداره هواشناسی شهرستان بوانات در بلوار شورا یکی از نقاط حادثه خیز شهری بوانات می باشد که طی سالیان گذشته بیش از 15 حادثه واژگونی خودروها را دیده است که این واژگونی ها جان برخی را نیز گرفته است.

ظهر روز دوشنبه 13 آذرماه نیز خودرو پژو پارس که از سمت سوریان به سمت جیان در حرکت بود بعلت سرعت زیاد و عدم کنترل راننده با لبه بلوار برخورد کرده و واژگون شده و پس از عبور زا بلوار در لاین روبرو روی زمین می افتد.

خوشبختانه با توجه به بسته بودن کمربند ایمنی و باز شدن کیسه هوا راننده خودرو آسیبی ندید اما خود خودرو به آهن پاره ای تبدیل شد.

این قسمت از بلوار که جزو نقاط حادثه خیز می باشد در دو دور قبل شورا و شهردار دو دور قبل مقداری روی شیب این نقطه کار شد و کمی از خطر ان کمتر شد اما هنوز هم جزو نقاط خطرناک بلوار می باشد که می طلبد مسولان شهری فکری اساسی برای این مهم کنند.

همشهری
۱۳۹۶/۹/۱۵ ۰:۲۰
احسنت رسا جان. زمان مهندس علوی یه مقدار روی این پیچ کار شد اما درست درست نشد و به نکته خوبی اشاره کردید.
ناشناس
۱۳۹۶/۹/۱۶ ۸:۱۷
اخه تا کی باید این پیچ خطرساز جان مردم بیگناه و نا اشنا به پیچ را بگیرد یکبار برای همیشه مشکل را حل کنید البته جاده بوانات کلا حادثه خیز است جاده که نیست قتلگاه است خصوصا از سروستان به سمت بخش مزایجان اما کو گوش شنوا انچه به جایی نمی رسد فریاد مردم محروم ومظلوم بوانات است
نظر شما


آخرین ها