,February 2018 26

افتتاح مسجد النبی خیر ساز شهرک مهر بوانات با حضور آیت الله مهری/مساجد را پر رونق نگه داریم + تصاویر

۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۸:۵۱
رئیس مجمع خیرین مسجد ساز جنوب کشور گفت: در شهرستان بوانات 4 نقطه دیگر شناسایی شده که نیاز به مسجد دارد و رایزنی جهت ورود خیرین صورت گرفته است.
افتتاح مسجد النبی خیر ساز شهرک مهر بوانات با حضور آیت الله مهری/مساجد را پر رونق نگه داریم + تصاویر

به گزارش حرف رسا، همزمان با میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و میلاد امام جمعفر صادق(ع) مسجد النبی خیر ساز شهرک مهر بوانات با حضور آیت الله مهری نماینده ایت الله سیستانی در کشور کویت، حجت الاسلام موسوی رئیس مجمع خیرین مسجد ساز جنوب کشور، فرزند حاج حسین احمد فلاح کویتی(خیر و بانی مسجد)، حجت الاسلام سید عباس موسوی مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس، معاون فرماندار و مسولان محلی و اهالی شهرک مهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

حجت الاسلام موسوی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز جنوب کشور در این مراسم ضمن تبریک میلاد پیامبر اسلام و موسس مکتب جعفری، مساجد را کانون وحدت و همدلی برشمرد و تصریح کرد: کودکان و دانش اموزان در مدارس همه درس ها را فرا نمی گیرند و برای پرورش بعد مذهبی شخصیت کودکان باید در مسجد حاضر شده و در مسجد تربیت مذهبی شود.

وی افزود: بر همه ما و شما ها که از این مسجد خیر ساز که خیر عزیز بانی شدند و ساخت و تکمیل ان را انجام داده اند استفاده می کنید فرض است که مراقبت کنید از مسجد و مدام مسجد را پر رونق با حضور خود داشته باشید و در پاکیزه نگه داشتن آن کوشا باشیم.

حجت الاسلام موسوی از زحمات نماینده خیر و بانی مسجد النبی شهرک مهر که ساخت آن را دنبال می کرد قدردانی کرد و گفت: در شهرستان بوانات 4 نقطه دیگر شناسایی شده که نیاز به ساخت مسجد می باشد که در برنامه قرار گرفته و به ترتیب با مشخص شدن بانی شروع خواهد شد.

مسجدالنبی شهرک مهر بوانات به همت خیر مسجد ساز حاج حسین احمد فلاح کویتی با زیر بنای 320 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد و 600 میلیون ریال طی 8 ماه ساخته و تکمیل شد.

در پایان این مراسم نیز از طرف مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس از زحمات خیر و بانی مسجد با لوح تقدیر قدردانی شد.

 

ناشناس
۱۳۹۶/۹/۱۶ ۸:۰۱
این کار پسندیده ای است ولی ساخت مدرسه وبرطرف کردن مشکلات مسکن مهر وجلوگیری از تخریب زلزله وسیل در اولویت مسکن مهر بوانات است
ناشناس
۱۳۹۶/۹/۲۰ ۸:۲۵
چرا حضور مسولین ومتولیان امر کم رنگ است خصوصا جهت افتتاح چنین پروژه ای باید متولیان مربوط به نماز وستاد نماز جمعه حضوری پر رنگ داشته باشند واز وجود خیرین بیشتر استفاده کنند اینگونه موقعیت ها کم پیش میاد دقت بیشتری کنیم
نظر شما


آخرین ها