,February 2018 26

امروز قدس و فلسطین محور مقاومت اسلام است

۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳:۴۲
امام جمعه بوانات گفت: متاسفانه برخی در داخل کشور هنوز داعش و خطر داعش را برای کشور قبول ندارند و همین ها در خصوص اسراییل نیز چنین فکر می کنند و دم از میهن پرستی میزنند.
امروز قدس و فلسطین محور مقاومت اسلام است

حرف رسا، حجت الاسلام زارع امام جمعه شهرستان بوانات در خطبه های نماز یاوه گویی های آمریکا و اسراییل در خصوص قرار دادن قدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را خزعبلاتی بیش ندانست و اظهار داشت: امروزه همه مردم مسلمان دنیا و کشورهایی که واقعیت ها را قبول دارند بر این امر واقفند که اسراییل رژیمی غاصب و اشغالگر است و طرح ای مساله از سوی آمریکا به راه انداختن جنگ روانی است که آتشش دامن خودشان را بیشتر خواهد گرفت.
وی افزود: امروز قدس و فلسطین محور اصلی مقاومت اسلام است و این مساله بر همه ما مثل روز روشن است که این دفاع دفاع از مرزهای کشور و اسلام است و باید راه دشمن را برای نفوذ از همانجا سد کرد و مقابل این دشمن زیاده خواه ایستاد تا به سرنوشت داعش دچار شوند هرچند در داخل کشور افرادی متاسفانه هستند که این مساله را هم مثل مساله داعش قبول ندارند.
امام جمعه بوانات در جای دیگری از سخنان خود به روز دانشجو اشاره کرد و گفت: دانشگاه می تواند محل همه سعادت ها و پیشرفت ها باشد و اگر نگاهی درست به دانشگاه نباشد می تواند محل شقاوت و بدبختی جوامع نیز بشود.امروزه باید در دانشگاهها مساله نقد مسایل روز و جامعه آزاد باشد و دانشجویان جوان و خوش فکر بتوانند همانند طلاب که در مسایل با اساتید و حتی آیات عظام نیز به بحث انتقادی می پردازند بتوانند مسایل را بررسی و به چالش بکشند.
خطیب جمعه بوانات در جای دیگری از سخنان خود سالروز شهادت سومین شهید محراب شهید آیت الله دستغیب را تسلیت گفت و ولایتمداری را صفت بارز این شهید وارسته دانست و تصریح کرد: این شهید بزرگوار در راه اقامه اوامر دینی لحظه ای از پای ننشست و در همین راه نیز بدست منافقین کور دل به شهادت رسید. ایشان همیشه در اطاعت از ولایت و رهبری تاکید داشتند و در سخنان خود می گفتند: باید برای حرکت رو به جلو جامعه همه تحت امر ولایت باشیم. 

نظر شما


آخرین ها