,April 2018 24

حضور مدیران ادارات بوانات در طرح مکنت اقامه نماز + تصاویر

۱۶ دي ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۲:۵۹
مسول ستاد اقامه نماز فارس گفت: مردمی که اقامه کننده نماز باشند از دروغ پرهیز می کنند.
حضور مدیران ادارات بوانات در طرح مکنت اقامه نماز + تصاویر

به گزارش حرف رسا، کارگاه آموزشی 4 ساعته توانمند سازی اقامه نماز(طرح مکنت) با حضور حجت الاسلام سقاچی مسول ستاد اقامه نماز استان فارس و حضور بیش از 50 مدیر از ادارات شهرستان صبح روز 14 دیماه در سالن جلسات فرمانداری بوانات برگزار شد.

حجت الاسلام سقاچی در این کارگاه اقامه نماز را وظیفه ذاتی هر مسلمان برشمرد و گفت: در قرآن کریم بارها و بارها خداوند بر اقامه نماز تاکید کرده اند و این را وظیفه هر مسلمان می داند پس اقامه نماز با توجه به مکنت و توانمندی افراد واجب است و این توانمندی به توانمندی مال و دارایی نیست بلکه شما مدیران که افرادی را تحت مدیریت دارید و ارباب رجوع نیز به شما مراجعه می کند دارای مکنت هستید و باید به اقامه نماز اهتمام ورزید.

مسول ستاد اقامه نماز استان فارس با اشاره به کلام امام علی(ع) در خصوص افراد جامعه و اقامه کنندگان نماز، تاثیرات اجتماعی نماز در جامعه را برطرف کننده مشکلات اقتصادی دانست و تصریح کرد: اقامه کنندگان نماز مردمی هستند که از دروغ پرهیز می کنند و دیگران را نیز به پرهیز از دروغ سفارش می کنند.

وی افزود: اگر هر فرد از افراد جامعه بر خود فرض بداند بر اقامه نماز و عمل به نماز مطمئنا بسیاری از مشکلات جامعه و ناهنجاری ها که به جهت خود خواهی، کبر، دروغ، عدم رعایت حقوق دیگران و ... بوجود می آید از بین خواهد رفت و جامعه به سمت آرامش و صلاح حرکت می کند.

ناشناس
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۱۲:۱۸
جلسه اموزنده ای بود وحاج اقا سقاچی صحبتهای شیرینی کردند اگر همه مسولان رعایت کنند واز اختلاس واسراف وافراط جلوگیری شود وبه حق مردم رسیدگی شود عدالت در کار است چه اداری وچه شخصی باید همه رعایت حق الناس و بیت المال را بکنند
ناشناس
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ ۸:۰۳
نمازیعنی عدالت، اخلاق، ... وقتی مدیر بداخلاق نمازبخواند دیگران چه فکرمی کنند
همراه
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ ۱۶:۰۹
ناشناس عزیز، البته اخلاق با فرد نماز خوان و مومن باید همراه باشد اگر مدیری بداخلاقی کرده اول که بیشتر خودش ضرر می کند از این بداخلاقی و بعد هم گاهی در یک شرایط پیش می اید دیگه.
ناشناس
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۷:۵۹
حالامگه ماچنددفعه یک مدیر را امی بینیم.... که یک دفعه پیش بیاد
ناشناس
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۸:۲۰
ای بابا..نماز شده راهی برای فرار از کار و زیر کار در رفتن.
ناشناس
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۸:۲۱
صدور گواهی اموزشی کارکنان فراموش نشود لازم است
نظر شما


آخرین ها