,March 2018 19

یادواره 24 شهید والا مقام دهستان سیمکان بوانات + تصاویر

۸ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۴:۵۳
نماینده مردم بوانات در مجلس شورای اسلامی: همه ما وامدار شهدای گرانقدر و والامقام هستیم و باید درس ایثار و از خودگذشتگی را از این بزرگواران یاد بگیریم.
یادواره 24 شهید والا مقام دهستان سیمکان بوانات + تصاویر

به گزارش حرف رسا:

 

 

 

 

 

همزمان با ایام محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی و به همت دهیاری و شورای اسلامی دهستان سیمکان، بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و بسیج سپاه بوانات یادواره 24 شهید سرافراز دهستان سیمکان از توابع بخش مرکزی شهرستان بوانات در مسجد روستای سیمکان برگزار شد.

در این یادواره دکتر رحیم زارع نماینده مردم بوانات در مجلس شورای اسلامی، محمد اسدالهی فرماندار شهرستان، مهدی حسینی بخشدار بخش مرکزی و تنی چند از مسئولین ادارات شهرستان و خانواده معظم شهدا و جمعی از مردم این دهستان حضور داشتند.

رحیم زارع نماینده مردم شهرستانهای آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی در این یادواره ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و یاران باوفایش، شهدا را الگوی استقامت و ایثار برشمرد و اظهار داشت: ما هرچه داریم از شهدای والامقام دارم و خصوصا نعمت امنیت را، که اگر نبود ایثارگری های این عزیزان ما در  امنیت نبودیم.

زارع افزود: اتحاد و همدلی رمز ماندگاری و پیروزی رزمندگان و شهدای اسلام خصوصا در جنگ 8 ساله بوده و امروز نیز کشور عزیزمان نیاز به آرامش و اتحاد دارد و باید همگان به فرموده مقام معظم رهبری توجه و دقت کنند که همان همدلی و همزبانی می باشد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به توطئه های دشمنان در بر هم زدن امنیت در منطقه نیز اشاره کرد و گفت: هدف اصلی دشمنان در منطقه نا امن کردن فضای کشور عزیزمان است که با هوشیاری سربازان اسلام اکثر توطئه ها خنثی می شود و شده است.

شهرستان بوانات 205 شهید والامقام را به نظام و انقلاب هدیه کرده است.

انتهای پیام/224224

 

نظر شما


آخرین ها