,April 2018 24

بازدید مدیر کل راه و شهرسازی فارس از راههای شهرستان بوانات + تصاویر

۲۰ دي ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹:۳۵
مدیر کل راه و شهرسازی فارس از دو محور سروستان - مزایجان و سوریان - جعفراباد بازدید و بر تسریع اتمام این طرح ها تاکید کرد.
بازدید مدیر کل راه و شهرسازی فارس از راههای شهرستان بوانات + تصاویر

به گزارش حرف رسا، تکاور مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس به همراه معاونین و محسن پورزارعی فرماندار شهرستان بوانات با حضور در بوانات از راههای روستایی، اصلی و طرح های راهسازی این شهرستان بازدید کرد.

تکاور در بازدید از محور سروستان - مزایجان در بخش مزایجان شهرستان بوانات مشکلات پیش روی این طرح را بررسی و بر تسریع و اتمام این طرح تاکید کرد.

وی همچنین از محور سوریان - جعفراباد و محور جاده معدن شایان مرمریت بازدید و برای اتمام این دو محور نیز قول همکاری داد.

 

دوست
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۸:۵۲
سلام بهتر نبود به جای جاده معدن یه جای دیگه رو کار می کردند . در شهرستانهای دیگه معادن کمک میکنند به عمران اینجا کمک که نمیکنند باید جاده هم براشون بسازیم این ظلم به مردم مظلوم بوانات هست
دوست
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۹:۰۴
سلام هم از بدبختی مردم بوانات هست دیگه. البته ما از فرماندار محترم و توانای شهرستان می خواهیم که در روند پیگیری مطالبات مردم از معادن کوتاه نیان.
Sani
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۱۰:۳۱
تشکر از فرماندار پر تلاش شهرستان
دوست
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۱۱:۲۳
چرا جاده معدن شایان.؟/ مگه کم درامد دارند.؟
ناشناس
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۸:۴۹
احسنت به فرماندار پیگیر و پرتلاش
ناشناس
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ۹:۰۱
معادن خیلی حق مردم بوانات را نادیده می گیرند همه خسارتهایشان برای بوانات است از جمله حمل ونقل واسفالت وجاده وتلفات وتصادفات ولی سودش برای جاهای دیگه این به دور از انصاف است خودتان راه را درست کنید کمک کردن پیشکش
هکتور
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ۸:۳۸
فراموش نکنید چند تا کارگر در این معادن دارند امرار معاش میکنند. پس باید جاده هم درست باشد تا به لحاظ امنیتی و زیست محیطی به طبیعت بوانات ضرر نزند. باید جاده شایان درست و آسفالت گردد. بعضی ها چشم تنگ و نزدیک بین هستند. فقط همه جا ادعای سهم خواهی دارند. فقط ادعا دارند. همین معدن را یک روز بهشون بدهند برا خودشون اگر توانستند یک کیلو سنگ استخراج کنند ...حرفی. واقع بین باشید لطفا.
نظر شما


آخرین ها