,March 2018 18

جاده مزایجان از نان شب برای مردم این بخش واجب تر است

۲۱ دي ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹:۲۳
فرماندار بوانات گفت: محور سروستان - مزایجان چنان عقب افتاده که من فرماندار نمی توانم در این بخش با مردم همنشین شوم.
جاده مزایجان از نان شب برای مردم این بخش واجب تر است

به گزارش حرف رسا، محسن پورزارعی فرماندار شهرستان بوانات در پی تاخیر در تکمیل محور سروستان - مزایجان از مدیر کل راه و شهرسازی فارس دعوت کرد تا ضمن بازدید از راههای شهرستان بوانات و بررسی مشکلات راهها، جهت تسریع در تکمیل این محور مشکلات پیش رو را بررسی و راهکارهای لازم را ارایه دهند.

فرماندار بوانات در حاشیه بازدید از محور سروستان - مزایجان بر تکمیل و حل مشکلات این محور تاکید کرد و گفت: تکمیل این جاده از نان شب مردمان بخش مزایجان واجب تر است تا جایی که من فرماندار نمی توانم در جلسات این بخش و در کنار این مردمان زحمتکش بنشینم.

وی افزود: من و مجموعه همکاران شهرستان با تمام توان در خدمت مردم و خصوصا برای حل مشکلات این محور همه پای کار هستیم و هر کجا که موانعی سر راه بود مانند بازگشایی، تعریض، جابجایی شبکه برف و ... ما در کنار پیمانکار هستیم به شرطی که پیمانکار نیز به وعده خود عمل کند تا کار با سعت بیشتری ادامه یابد و تکمیل شود.

پورزارعی در ادامه گفت: چنانچه پیمانکار در موعد مقرر کار را به اتمام برساند و تحویل دهد ما نیز در هزینه ها و اعتبارات کمک خواهیم کرد و اگر راضی بودیم طرح های دیگر راهسازی در شهرستان را نیز به همین پیمانکار خواهیم سپرد.

محور 9 کیلومتری سروستان - مزایجان راه اصلی این بخش و راه ارتباطی بخش مزایجان با مرکز شهرستان و استان می باشد که پس از گذشت 5 سال 6 کیلومتر آن تکمیل شده و 3 کیلومتر دیگر آن باقی مانده است و با وجود فصل سرما و کار علمک گاز در مسیر قبلی روستاهای بخصوص آباده، مرشدی، عاصمی و شهرک مهدیه عبور و مرور در این مسیرها به سختی انجام می گیرد.

ناشناس
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۸:۴۵
واقعا از نان شب واجب تر است اما خیلی طول کشیده و اقدامی نشده واخرش هم باید درست شود تلفات هم زیاد داشته اخه تا کی
ناشناس
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۸:۲۷
خداییش بخش مزایجان با سابقه شهرداری که داشته پیشرفتی نداشته بلکه به عقب باز گشته بیچاره روستاهای توابع این بخش که هنوز نه جاده ای ونه گاز کشی ونه امکانات رفاهی وبهداشتی واقعا باید فکری اساسی کرد وبخشدار توانمندی پیگیری کار را بکند کجایی اقای کاظمی یادت به خیر مسولین واقعا رسیدگی کنند ومشکلات را در عمل حل کنند با شعار کار درست نمی شوداگر میشد تا حالا شده بود
همشهری
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۲۲:۵۸
خدایی با اومدن فرماندار جدید روح امید در بوانات کمی جون گرفته و ایشان به نظر فردی پیگیر، قاطع و توانمند هستند.
علی
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۲۲:۵۹
بیشتر مشکلات بوانات به خاطر خود ما مردم هست که بی حال هستیم و اصلا پیگیر امور نیستیم.
ناشناس
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ۸:۵۸
اینم حرفی است حساب و بدون شک و تردید خواستن توانستن است به جای حاشیه سازی پیگیر کارها باشیم
نظر شما


آخرین ها