,February 2018 24

در رأس مشکلات کشور، اقتصاد مریض کشور ما قرار دارد

۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰:۲۳
امام جمعه بوانات گفت: باید جامعه از دست مدیران بازنشسته و پیر خارج شود و به دست مدیران جوان و خلاق اداره شود تا پیشرفت حاصل کنیم.
در رأس مشکلات کشور، اقتصاد مریض کشور ما قرار دارد

حرف رسا، حجت الاسلام زارع امام جمعه شهرستان بوانات در خطبه های نماز ضمن گرامیداشت سالروز عملیات والفجر 8، روز حفاظت و اطلاعات را به پاسداران امنیت اطلاعاتی کشور تبریک گفت و اظهار داشت: نعمت امنیت بزرگترین نعمت انقلاب است و در کنار این نعمت بزرگ، در کنار این امنیت و آزادی و آرامشی که حاصل زحمات امام راحل و عظیم الشأن و حاصل خون شهدا و ایثارگری رزمندگان و مردم ما است مشکلاتی نیز فراروی مردم و نظام ما قرار دارد که موجب آزار و اذیت آنان می شود، در رأس این مشکلات، اقتصاد مریض کشور ما قرار دارد، و برخی مشکلات اجتماعی و فرهنگی و سیاسی که وجود آنها گرچه امری اجتناب ناپذیر است ولی در این حد زیبنده نظام ما نیست.
وی افزود: تجربه‏ى ۴ دهه‏ى گذشته نشان داده است كه تمسك به اين سياست‏هاى كلان و اصول مورد تأكيد مقام معظم رهبری به همراه اراده‏ى مردمى مى‏تواند هر معضلى را حل كند. اگر بخواهیم به سرفصلهای مورد تأکید مقام معظم رهبری فقط اشاره کنیم که عمل به آنها تمام مشکلات فعلی ما را حل می کند یکی از آن سرفصلها شناخت و پايبندى به اصول و مبانى انقلاب اسلامى است.
امام جمعه بوانات در جای دیگری زا سخنان خود از عموم مردم جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد و گفت: امروز توجه به حساسیت زمان، و لزوم حضور یکپارچه در راهپیمائی حماسی 22 بهمن است که مانند سالهای قبل بلکه بسیار پرشکوهتر و منسجمتر همه مردم ما برای دفاع از انقلاب، و حضور در صحنه برای اعلام وفاداری به نظام، انقلاب و ولایت، خواهیم آمد و بار دیگر استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا را مأیوس خواهیم کرد.
حجت الاسلام زارع در ادامه سخنان خود توجه به نیروهای داخلی و شناسایی توانمندی نیروی انسانی کشور و مدیریت جهادی را از راههای مقابله با هجمه های تبلیغاتی دشمن و راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی برشمرد و تاکید کرد: امروز دیگر باید وزیران و مدیران مسن جامعه جای خود را به مدیران جوان بدهند تا با خلاقیت و نوآوری و انرژی مثبت خود کشور را به سمت جلو پیش ببرند.

همشهری
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ ۲۲:۱۸
اقتصاد کشور ما به این راحتی ها درست نمیشه... و تا وقتی که رانت و پارتی بازی از قوانین مهمتر و کارامد تر هست وضعیت همینه.
ناشناس
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۸:۵۸
اگر طرح بازنشستگی بیست وپنج سال را اجرا میکردند هم اشتغال زایی میشد وجوانان بیکار نبودند هم نیروی جوان وخلاق وبا ابتکار وایده جدید سرکار میامد ووضعیت تغییر میکرد خداییش بالای بیست وپنج سال کار دیگه وقت گذراندن است کار ارایی انچنانی نیست لطفا اقدام شود
ناشناس
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ ۱۸:۲۸
اونای که در پست های خوب هستندکه محاله پستشونه ول کنندفقط معلماکه توروستاها هستندعاشق بازنشستگی هستند
بهلول
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ ۲۲:۳۷
کاش که پیرمردها رها کنن این صندلی های مسولیت رو....!!!
هکتور
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ ۷:۵۹
واقعا که پیرمردهایی هستند که به زور عصا و کمکی حرکت میکنند. اینها دیگر توان تصمیم گیریهای بزرگ و مهم را ندارند بهترین مغزها برای تصمیمات حیاتی برای کشور مغزهای بین 45 تا 55 ساله هستند نه پیرمرهای 80 سال به بالا. و منظور فقط کابینه نیست. جاهای مهم تر از کابینه هم هست که این ایراد را دارد.
ناشناس
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ ۱۵:۱۷
صبح توبانک بودم یک نفرکه حالا یاضامن بودیاوام گیرنده حکم جلبش راگرفته بودند میگفت حالا من برم زندان میشه پول.؟ خیلی ناراحت شدم. با سروصدا او هم همراهشون رفت. خیلی دلم سوخت وناراحت شدم
ناشناس
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ ۱۵:۲۰
بیاییم مهربان باشیم همه بنده خداییم نمی دانم چرااگرپستی داریم این قدرغرور دایم و فقط ادعای مسلمانی داریم !!!!
نظر شما


آخرین ها