,February 2018 24

22 بهمنی را برپا کنیم که جهان به خود ندیده باشد

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۳:۳۶
اسماعیل سلطانیان بازیگر سینما و تلویزوین گفت: هر کسی که می تواند به هر شکلی در راهپیمایی حضور پیدا کند. راهپیمایی فردا درست مثل تسبیح و دانه هایش است که در کنار یکدیگر معنی پیدا می کنند. ما باید در کنار هم و با هم باشیم تا بتوانیم استوار باشیم.
 22 بهمنی را برپا کنیم که جهان به خود ندیده باشد

به گزارش حرف رسا، اسماعیل سلطانیان بازیگر باسابقه سینما،تئاتر و تلویزیون به خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ گفت: 22 بهمن ماه سال 57 یک حرکت خودجوش مردمی بود. مردم به خیابان ها آمدند و از جمهوری اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) استقبال کردند. مردم حدود 39 سال است که هر سال در این تاریخ بیعتشان را با نظام تجدید می کنند و این را وظیفه خود می دانند.

وی افزود: با در نظر گرفتن پیرامون، مسائل جهانی، جنگ و بهم ریختن همه چیز در اطراف و یا دورتر به حمد الهی همیشه آرام و منسجم بوده ایم. به هر حال کمبودهایی هست که گاهی اوقات مشکلات عدیده ای از نظر زندگی شخصی بر سر راه ما می گذارد. مسئولین باید به فکر راهی باشند که مسکنی باشد برای زندگی مردم و زودتر مشکلات مردم را رفع کنند. مردم از مسئولین و مسئولین نیز از بین همین مردم برخاسته اند.

این بازیگر پیشکسوت خاطرنشان کرد: هر کسی که می تواند به هر شکلی در راهپیمایی حضور پیدا کند. راهپیمایی فردا درست مثل تسبیح و دانه هایش است که در کنار یکدیگر معنی پیدا می کنند. ما باید در کنار هم و با هم باشیم تا بتوانیم استوار باشیم.

سلطانیان در پایان گفت: باید از درون خودمان را بسازیم. هر کسی که می تواند به هر شکلی در راهپیمایی حضور پیدا کند. راهپیمایی فردا درست مثل تسبیح و دانه هایش است که در کنار یکدیگر معنی پیدا می کنند. ما باید در کنار هم و با هم باشیم تا بتوانیم استوار باشیم. هر کسی در رشته خود کار کند. مردم تا به حال وظیفه خود را در قبال نظام انجام داده اند. انشالله 22 بهمنی را برپا کنیم که جهان به خود ندیده باشد و هیچ کس در خانه نماند. مانند بهمن 57 همه مردم به خیابان بیایند و شادی کنند.

نظر شما


آخرین ها