,March 2018 19

بازدید فرماندار بوانات از درمانگاه شهر مزایجان/شبانه روزی شدن درمانگاه مزایجان مهمترین خواسته مردم

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۱:۴۴
فرماندار بوانات گفت: بزودی شاهد شبانه روزی شدن درمانگاه مزایجان خواهیم بود تا مشکلات مردم این بخش در حوزه سلامت نیز کمتر شود.
بازدید فرماندار بوانات از درمانگاه شهر مزایجان/شبانه روزی شدن درمانگاه مزایجان مهمترین خواسته مردم

به گزارش حرف رسا، محسن پورزارعی فرماندار شهرستان بوانات با حضور در درمانگاه شهر مزایجان از نزدیک مسایل و مشکلات این درمانگاه را بررسی کرد.

در این بازدید حجت الاسلام ساریخانی امام جمعه بخش مزایجان، مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان، بانشی بخشدار و اعضای شورای شهر مزایجان نیز فرماندار بوانات را همراهی کردند.

محسن پورزارعی فرماندار شهرستان بوانات ضمن بازدید از درمانگاه شهر مزایجان در جلسه بررسی مشکلات درمانگاه شهید هاشمی زاده مزایجان گفت: دولت تدبیر و امید خدمات بسیار ارزنده ای را در حوزه بهداشت و درمان داشته است.

وی افزود: در شهرستان بوانات ساخت بیمارستان و کلینیک تخصصی سرطان شناسی و کلینیک ویژه تخصصی از جمله این خدمات بوده است و در بخش مزایجان نیز تصویب شبانه روزی درمانگاه مزایجان و تصویب اورژانس ۱۱۵ در این منطقه از خدمات دولت بوده که با پیگیری های انجام شده باید موضوع ردیف نیرو و تامین اعتبار به سرانجام برسد و امید است با همراهی اعضای شورا و دیگر همشهریان شاهد افتتاحیه این دو مرکز باشیم.

دسترنج مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوانات نیز در این بازدید اظهار داشت: یکی از دغدغه های بزرگ ما شبانه روزی شدن درمانگاه و اورژانس ۱۱۵ بود که بحمدالله مصوب شده است و منتظر ردیف و نیرو هستیم.

وی همچنین در ادامه گفت: ساخت آزمایشگاه، چندین پانسیون پزشک و خدمات عمرانی دیگر از جمله اموری بوده که در طی دو سال اخیر در این درمانگاه انجام شده است.

در پایان اعضای شورای اسلامی ضمن تقدیر از خدمات شبکه بهداشت و درمان به بیان مشکلات این درمانگاه پرداختند.

شهر مزایجان مرکز بخش مزایجان شهرستان بوانات با جمعیتی نزدیک به 3500 نفر در فاصله 30 کیلومتری مرکز شهرستان قرار دارد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی بوانات

ناشناس
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ ۱۰:۲۱
از تلاش متولیان امر بهداشت وسلامت تشکر می شود واقعا بخش مزایجان در همه زمینه ها از جمله جاده واسفالت ان ووضعیت اشتغال ومهمتر از همه امکانات رفاهی وتفریحی وبهداشت سلامت نیازمند به یک اقدام جدی واساسی دارد وزودتر از این باید رسیدگی میشد خیلی در حق بخش مزایجان وروستاهای تابعه این بخش ظلم شده ونبود امکانات باعث مهاجرت بیش از اندازه شده تفرجگاه پیرکدویه وجاده عشایری نیز نیاز به رسیدگی دارد وتنها راه نجات از بن بست درامدن این بخش با باز سازی جاده می باشد پس کوتاهی نشود
نظر شما


آخرین ها