,March 2018 19

حضور 300 داوطلب قرآنی در آزمون سراسری مفاهیم قرآن کریم بوانات

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۷:۰۷
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوانات گفت: آزمون کتبی و شفاهی سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در شهرستان بوانات برگزار شد.
حضور 300 داوطلب قرآنی در آزمون سراسری مفاهیم قرآن کریم بوانات

به گزارش حرف رسا، آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم شهرستان بوانات همزمان با سراسر کشور و به همت واحد قران و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور بیش از 300 شرکت کننده برگزار شد.

حسین برزگر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوانات ضمن اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: این آزمون در شهرستان بوانات با حضور 300 داوطلب قرآنی در 4 موضوع حفظ قرآن کریم، ترجمه و مفاهیم قران کریم، معارف اهل بیت سلام الله و انس با قرآن کریم در 26 رشته و دو بخش کتبی و شفاهی اجرا و شرکت کنندگان با هم به رقابت پرداختند.

وی افزود: بخش کتبی این آزمون با همکاری و میزبانی جامعه القران کریم بوانات برگزار و شرکت کنندگان به تفکیک رشته ها و مواد امتحانی طی روزهای 12 تا 18 اسفند ماه در رشته شفاهی رقابت خواهند کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوانات ادامه داد: آزمون انس با قرآن کریم شامل درک و معنا و تدبر در قرآن کریم بصورت الکترونیکی در تاریخ 12 اسفند ماه از ساعت 8 صبح تا 20 عصر برگزار شده است.

برزگر آزمون سراسری قرآن کریم را از مهمترین برنامه های سالهای اخیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برشمرد و تصریح کرد: این آزمون امسال نیز با همراهی و همکاری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان، مرکز جامعه القران کریم سوریان بوانات، موسسه فرهنگی قرآنی والفجر شهر حسامی و ریحانه الرسول شهر کره ای به منظور شناسایی نخبگان قرآنی و ایجاد انگیزه بخصوص در نسل جوان جامعه با انس با قرآن برگزار می شود.

وی افزود: نتایج آزمون پس از تصحیح و بررسی از طریق مرکز آموزش قلم چی برای شرکت کنندگان ارسال می شود.

ناشناس
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ ۱۰:۰۷
چه ژستی وچقدر گزارش باید قدر دان این همه فعالیت بود
نظر شما


آخرین ها