,March 2018 19

اورژانس بوانات با آمادگی کامل به استقبال بهارمی رود

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۸:۱۷
رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان بوانات گفت: تمامی امکانات پایگاههای اورژانس بوانات آمادگی ارایه خدمات به مردم و مسافرین نورزی می باشند.
اورژانس بوانات با آمادگی کامل به استقبال بهارمی رود

به گزارش حرف رسا، با نزدیک شدن به فصل بهار و تعطیلات سال نو ادارات خدمات رسان و یگانهای امدادی شهرستان بوانات نیز برای سال نو خود را آماده می کنند و مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 بوانات نیز امکانات خود را برای ایام تعطیلات سال نو مهیا کرده است.

روستایی رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان بوانات در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در جلسه ای که به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد، نمایندگانی از فرمانداری، شهرداری، شورای شهر، میراث فرهنگی و هلال احمر حضور داشتند که پیرامون مسائل اسکان نوروزی بحث و تبادل نظر و هماهنگی شد.

حمید رضا روستایی سلامتی مسافرین نوروزی شهرستان بوانات را از خدای منان خواهان شد و  افزود: از پانزدهم اسفند ماه به استقبال بهار می رویم و خود را برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مسافران نوروزی آماده می کنیم.

وی ادامه داد: برای ارائه هرچه بهتر خدمات در مدارس شهرستان که برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است جعبه های کمک اولیه نصب خواهد شد و اورژانس شهرستان در ساعات شلوغی، در ورودی اصلی شهر مستقر می شود.

شهرستان بوانات در شمال استان فارس واقع شده و دارای یک پایگاه شهری و دو پایگاه جاده ای اورژانس می باشد.

  

م
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ ۱:۴۱
بوانات شهرستان خیلی زیبایی هست و مردم خونگرمی داره هر کس به این شهرستان سفر کنه حتما دلش میخواد دوباره به بوانات یک باره دیگه هم سفر کنه
نظر شما


آخرین ها