,March 2018 19

کاشت نهال درخت توسط مسولان بمناسبت روز درختکاری در بخشداری بوانات/مراسم روز درختکاری + تصاویر

۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۹:۲۳:۲۷
امام جمعه بوانات گفت: کاشت درخت و نگهداری از آن تازمانی که مردم و جانوران از آن استفاده می کنند برای انسان خیرات به همراه دارد.
کاشت نهال درخت توسط مسولان بمناسبت روز درختکاری در بخشداری بوانات/مراسم روز درختکاری + تصاویر

به گزارش حرف رسا، بمناسبت روز درختکاری و به همت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بوانات مراسم روز درختکاری با حضور امام جمعه شهرستان، معاون فرماندار و جمع کثیری زا مسولان ادارت بوانات در ساختمان جدید بخشداری مرکزی شهرستان برگزار شد و مسولان بصورت نمادین چند اصله نهال را غرص کردند.

حجت الاسلام زارع امام جمعه شهرستان بوانات در این مراسم توجه همگان را به حفاطت از محیط زیست و خصوصا فضای سبز  و درختان را خواستار شد و گفت: باید همگان به این اصل توجه داشته باشیم که محیط زیست متعلق تنها به ما نیست بلکه امانتی است که در اختیار ماست و ما باید با حفظ و نگهداری از آن به نسل های آینده انتقال دهیم.

وی افزود: اینکه در روز درختکاری درختی را بنشانیم و رها کنیم کار پسندیده ای نیست بلکه باید تا رسیدن به باروری و رشد و نمو مراقب ان بود تا گزندی به ان نرسد و نهالی محکم شود.

امام جمعه بوانات در ادامه از مسولان خواست تا با تحقیق در خصوص کاشت درختان مقاوم و کم آب در حاشیه کمربندی شهر خصوصا برای جلوگیری از پیشروی کویر اقدام کنند.

ناشناس
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ ۱۲:۰۲
چقدر برنامه های نمادین جالبی شده مناسبتهای مورد نظر اما در عمل باید محیط زیست را حفظ کنیم
نظر شما


آخرین ها