,March 2018 19

شب شعر استانی یاس سپید در شهر حسامی بوانات و تقدیر از مادران شهدا + تصاویر

۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۱:۴۵
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوانات گفت: بمناسبت میلاد حضرت زهرا(س) شب شعر یاس سپسد با حضور شاعران برتر شهرستان و استان برگزار شد.
شب شعر استانی یاس سپید در شهر حسامی بوانات و تقدیر از مادران شهدا + تصاویر

به گزارش حرف رسا،  بمناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و به همت انجمن ادبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوانات و همکاری شهرداری و شورای اسلامی و پایگاه بسیج شهر حسامی بخش سرچهان بوانات شب شعر استانی یاس سپید برگزار شد.

حسین برزگر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوانات ضمن اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: خدا را شاکریم که در شب میلاد نورانی بی بی دوعالم حضرت زهرا(س) توفیق شد که شب شعر استانی یاس سپید را با حضور شارعان برتر شهرستان و شهرستانهای اطراف به میزبانی شهر حسامی بخش سرچهان بوانات برگزار کنیم.

وی افزود: شب شعر به میزبانی حسینیه شهید بامداد شهر حسامی و با همکاری شهردار و شورای اسلامی شهر حسامی با حضور این عزیزان اجرا شد که در این همایش 8 تن از شاعران برتر شهرستان و میهمانانی از شهرستان خرمبید و شیراز اشعار خود را در وصف حضرت زهرا(س) و مقام مادر قرائت کردند.

همچنین در این مراسم به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوانات با لوح تقدیر و هدایایی از مقام 2 تن از مادران شهدای شهر حسامی قدردانی شد.

 

ناشناس
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۱:۳۸
بعضی از مسولین از بیکاری سردر گم شده اند نمی دانند چکار کنند خدایا کمکشان کن
دل شکسته
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۱۲:۳۵
خدا تمام بانوان کشورم را زهرایی کند آمین
سارا
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۲۲:۳۸
یا زهرا نگاهمان کن بانو
ناشناس
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۹:۱۷
شاعر باید پخته ومردمی وبدون ریا وغرور هم باشد وجیان وسوریان نکند ومردم هم اورا قبول داشته باشند وسابقه خوبی هم داشته باشه از نظر وجهه اخلاقی واجتماعی وسابقه اجرایی صرف شاعر بودن به تنهایی لایق دعوت در بعضی از مراسمات با شکوه نیست خلایق هر چی لایق ..... باید همه جوره رعایت کرد وبدبین نباشیم
زهرا
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۶
نمیدونم چرا بدون تحقیق هر کس را که شعر میگوید دعوت میکنند باید شاعرها از نظر اخلاقی صلاحیت داشته باشند
همراه
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۲۳:۴۷
گل بی عیب خداست دوستان... وگرنه هر کدام از ماها عیب هایی داریم شاید بگیم خبر نداریم اما خبر هم داریم
نظر شما


آخرین ها