,March 2018 19

جشن نیکوکاری با مشارکت دانش آموزان بوانات + تصاویر

۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹:۲۰
مدیر کمیته امداد شهرستان بوانات گفت: امسال در جشن نیکوکاری با توزیع 4000 پاکت بین دانش آموزان مشارکت بسیار خوبی انجام گرفت.
جشن نیکوکاری با مشارکت دانش آموزان بوانات + تصاویر

به گزارش حرف رسا، مراسم جشن احسان و نیکوکاری با حضور امام جمعه شهرستان، معاون فرماندار، مدیر کمیته امداد، حجت الاسلام رضایی نماینده زکات بوانات، مدیر و معاونین آموزش و پرورش و جمعی از مسولان ادارات در دبستان ولیعصر دخترانه فرهنگیان برگزار شد و دانش اموزان پاکت های جشن نیکوکاری خود را درون صندوق های مخصوص جمع آوری کمک های مردمی انداختند.

امیدی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بوانات در حاشیه این مراسم ضمن تشکر از مشارکت خوب دانش آموزان و خیرین در جشن احسان و نیکوکاری امسال به خبرنگار ما گفت: امسال کلیه مدارس سطح شهرستان بوانات در جشن احسان و نیکوکاری مشارکت دارند و بیش از 4000 پاکت مخصوص هدایای نقدی بین دانش اموزان توزیع و جمع آوری شد.

وی افزود: همچنین پایگاههای جشن احسان و نیکوکاری امسال طبق روال قبل در روز پنج شنبه 17 اسفند ماه نیز در نقاط مختلف شهر برپا شد و مردم هدایای خود را برای نیازمندان تحویل دادند.

امیدی در ادامه از مشارکت خوب مردم تشکر کرد و اظهار داشت: من از همکاری خوب مراکز نیکوکاری کریم اهل بیت و امام علی(ع) که در این زمینه همراهی و همکاری بسیار خوبی داشتند تشکر می کنم و امسال بالغ بر 2 میلیارد ریال هدایای مردم در جشن نیکوکاری جمع آوری شده که با همکاری همکاران بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

مدیر امداد بوانات ادامه داد: همچنین به منظور مشارکت بیشتر مردم پایگاه های جشن نیکوکاری در روز جمعه 18 اسفند نیز در ورودی مصلاهای نماز جمعه شهرستان برپا شد که مورد استقبال خوب نمازگزاران واقع شد.

 

نظر شما


آخرین ها