,April 2018 23

دیدار عیدانه اهالی فرهنگ و هنر بوانات با فرماندار/تکمیل و آماده سازی تالار پرنیان در اولویت امور فرهنگی و هنری + تصاویر

۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۹:۱۱
فرماندار بوانات گفت: به جد پیگیر رفع مشکلات تنها تالار نمایش شهرستان هستیم و در سال جدید نیز بیش از پیش پیگیر خواهیم بود.
دیدار عیدانه اهالی فرهنگ و هنر بوانات با فرماندار/تکمیل و آماده سازی تالار پرنیان در اولویت امور فرهنگی و هنری + تصاویر

به گزارش حرف رسا، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر شهرستان بوانات با حضور در دفتر محسن پورزارعی فرماندار شهرستان بوانات فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت را تبریک گفته و برخی مسایل و مشکلات عرصه هنر و فرهنگ شهرستان را بررسی کردند.

پورزارعی فرماندار شهرستان بوانات در این دیدار ضمن تبریک عید نوروز، هنرمندان را بازوان پرتوان مسولان در عرصه های مختلف برشمرد و اظهار داشت: قطعا تاثیری که کارهای هنری بر اذهان مردم و فرهنگ مردم دارد بی نظیر است و هنرمندان بازوان پرتوان مسولان در فرهنگ سازی و برخورد و حل مشکلات در جامعه هستند.

وی افزود: سال 96 به تمام لحاظ خاص بود اما امیدواریم که سال جدید سالی پر رونق و پر از شور و شعف و سلامتی برای رهبر انقلاب و مردم باشد که شروع آن نیز با ماه رجب همراه بوده و قطعا سبب خیر خواهد شد و امید داریم که مشکلات تالار پرنیان تنها سالن نمایش شهرستان نیز حل شود تا هنرمندان بیش از پیش دلگرم شوند.

حمایت از هنرمندان شهرستان نیز از موارد مورد تقاضای هنرمندان بود که پورزارعی نیز بر این مهم صحه گذاشت و گفت: ما تمام قد از هنرمندان شهرستان حمایت می کنیم و به ادارات نیز در این خصوص صحبت خواهیم کرد که در موارد مورد لزوم حتما از هنرمندان پرتوان شهرستان استفاده کنند.

ناشناس
۱۳۹۷/۱/۱۶ ۱۰:۴۹
امید است که این ملاقاتها وپیگیریها در عرصه فرهنگی جواب بدهد که فرهنگ بستری است برای دیگر فعالیتها در عرصه های مختلف
نظر شما


آخرین ها