,April 2018 23

هواپیمای استقلال سر از عربستان درآورد!/ ترس و دلهره شاگردان وینفرد شفر در آسمان

۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۵:۳۲
هواپیمای حامل تیم استقلال تهران که برای دیدار با الهلال عربستان به سمت کویت پرواز کرده بود به دلیل بدی آب و هوا به سمت عربستان تغییر مسیر داد.
 هواپیمای استقلال سر از عربستان درآورد!/ ترس و دلهره شاگردان وینفرد شفر در آسمان

به گزارش حرف رسا به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛بدبیاری پشت بدبیاری، آن از صبح که اتوبوس حامل استقلالی خراب شد و انتقادات وینفرد شفر را به همراه داشت و این هم از بدی آب و هوا، تغییر مسیر هواپیما و سر در آوردن در عربستان.

ماجرا از این قرار است که صبح روز پنج‌شنبه برای استقلالی ها به بدترین شکل ممکن آغاز شد. فارغ از همه گلایه‌های شفر که گفته بود هیچ مشکلی نمی‌تواند جلوی استقلال را بگیرد باید گفت که خرابی اتوبوس نخستین سدی بود که مقابل استقلالی ها ایستاد. آن‌قدر که شفر هم عصبانی شد و در اینستاگرامش از این نوشت که رقبای آنها با جت اختصاصی می روند اما آنها اتوبوس‌شان خراب می‌شود. نکته جالب این است از آن‌جایی که همه ساک‌های بازیکنان در این اتوبوس جا نمی‌شد، اعضای تیم ساک‌ها را پشت وانت قرار دادند تا آنها را به فرودگاه بیاورد! آن‌ها که برای دیدار با الهلال عربستان قصد سفر به کویت را کرده بودند هرگز در مخیله‌شان هم نمی‌گنجید که یک بدبیاری دیگر نصیب شان شود؛ این بار خطرناک و البته روی آسمان! بدی آب و هوا هواپیمای حامل شاگردان شفر را وادار کرد تا به سمت عربستان تغییر مسیر بدهند. هواپيماى استقلال بعد از تغيير مسير در فرودگاه دمام به زمين نشست و با بهبود اوضاع جوى به سمت كويت پرواز خواهد كرد. 

 

.

نظر شما


آخرین ها