,April 2018 23

انجام 100 ماموریت اورژانس 115 بوانات در ایام نوروز 97

۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵:۲۵
رئیس مرکز فوریت های پزشکی 115 بوانات گفت: در ایام نوروز بمنظور خدمات دهی به مردم و مسافرین نوروزی اورژانس 115 بوانات در 3 نقطه مهم کشیک 24 ساعته داشت.
انجام 100 ماموریت اورژانس 115 بوانات در ایام نوروز 97

به گزارش حرف رسا،  در ایام تعطیلات نوروز که همگان جهت استراحت و تفریح کارها را تعطیل می کنند و بازدید های نوروزی را در برنامه خود دارند و یا مسافرت، هستند کسانی که شبانه روز جهت رفاه حال هموطنان و مسافرین از کنار خانواده جدا شده و در محل خدمت حاضرند که یکی از این شغل های مهم و خطیر مرکز فوریت های پزشکی یا همان مرکز اورژانس 115 می باشد که در ایام سال و خصوصا ایام تعطیلات نوروز بصورت 24 ساعته آماده ارایه خدمات به مردم می باشند.

به همین منظور خبرنگار ما گفت و گویی با رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان بوانات صورت داده ه در ذیل امده است:

جناب روستایی بفرمایید که مرکز اورژانس بوانات در ایام نوروز چگونه به مردم خدمات رسانی داشته است.؟

_ اورژانس شهرستان بوانات و پایگاه اورژانس منج در مسیر اصلی شهرستان از ورودی استان یزد تا شهرستان خرمبید کشیک های صبح و عصر در محل های استقرار دو راهی شهرستان بوانات حاضر شدند و 43 ماموریت شهری و 57 ماموریت جاده ای انجام دادند.

بفرمایید که در این ماموریت های نوروزی خدای نکرده تلفات هم داشته ایم.؟

از 100 ماموریت شهری و جاده ای، 27 نفر تصادفی را بعد از معاینه و کمک های اولیه در صورت لزوم به بیمارستان انتقال دادند یا به صورت سرپایی درمان شدند که خوشبختانه در سر صحنه و حین انتقال به بیمارستان تصادفی منجر به فوت نداشتیم.

سختی کار در ایام تعطیلات برای شما و همکاران شما سخت و سنگین نیست.؟

_ هر کس شغلی را بعنوان حرفه خود انتخاب می کند که شغل اورژانس نیز بعنوان یک شغل اما یک شغل سخت را انتخاب کرده ایم و همه همکاران با جان و دل به مردم کمک کرده و خواهند کرد.

 

ناشناس
۱۳۹۷/۱/۲۹ ۱۱:۵۶
خدا قوت و خسته نباشی دلاور
نظر شما


آخرین ها