,April 2018 26

آخرین دیدار بهاره بسیجیان دانشجو با خانواده سردار شهید عبدالرضا رنجبر + تصاویر

۳۱ تير ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۶:۵۸
حلقه صالحین بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز بوانات در دیدار آخر ترم بهاره خود با خانواده سردار شهید عبدالرضا رنجبر دیدار کرد.
آخرین دیدار بهاره بسیجیان دانشجو با خانواده سردار شهید عبدالرضا رنجبر + تصاویر

به گزارش حرف رسا :

حلقه صالحین بسیج دانشجویی پایگاه سلمان فارسی پیام نور مرکز بوانات در آخرین برنامه دیدار خود با خانواده شهدا در ترم بهاره این بار با خانواده سردار شهید عبدالرضا رنجبر شهید شاخص شال 1393 شهرستان بوانات دیدار کرد.

 در این دیدار صمیمی بالغ بر 20 دانشجوی بسیجی با همسر سردار شهید گفتگو کرده و از خاطرات و رشادتهای این سردار رشید اسلام سخن گفتند.

سردار شهید عبدالرضا رنجبر در زمان جنگ فرماندهی یگان دریایی 19 فجر و فرماندهی گردان امام موسی کاظم (ع) را بر عهده داشت وی در سال 1339  شهر سوریان متولد شد و تا سوم راهنمایی درس خواند اما بعد از چند سال باز هم ادامه تحصیل داده و در زمان شهاددت مدرک دیپلم داشت و بعد از شهادت نیز مدرک کارشناسی نظامی افتخاری به این شهید بزرگوار اعطا شد.

وی از سال 1360 تا سال 1367 و اندکی مانده به قبول قطعنامه توسط ایران در جبهه های نبر حق علیه باطل حضوری موثر داشت و در چهارم تیرماه 1367 دعوت حق را لبیک گفت و به لقای پروردگار خویش شتافت مزار این سردار رشید اسلام در گلزار شهدای شهر سوریان میعادگاه عاشقان درگاه الهی و شهادت است.

دانشجویان بسیجی در پایان این دیدار با قرائت فاتحه با آرمانهای این سردار شهید و شهدای اسلام یک بار دیگر تجدید پیمان کردند.

حرف رسا

حرف رسا

رسای بوانات

حرف رسا

انتهای پیام/224224

نظر شما


آخرین ها